POLAŃCZYK - BYTOM
09.10
| Polańczyk, ul. Zdrojowa
09.18
| Solina, Osiedle
09.23
| Bóbrka, Szkoła
09.42
| Lesko, DA
09.54
| Zagórz, Osiedle
10.01
| Sanok, ul. Dworcowa
10.40
| Rymanów Zdrój, Góra
10.46
| Rymanów, ul. Rynek
11.00
| Iwonicz Zdrój, Plac Oczki
11.12
| Miejsce Piastowe
11.23
| Krosno, DA 01, ul. Kolejowa
11.52
| Jasło, ul. 17 stycznia
12.15
| Brzostek, Rynek
12.34
| Pilzno, Zajezdnia
14.48, 14.58
| Kraków, MDA, Bosacka
16.28, 16.33
| Katowice, DA, P. Skargi
17.03
| Bytom, DA, Plac Wolskiego
BYTOM - POLAŃCZYK
08.10
| Bytom, DA, Plac Wolskiego
08.45, 08.50
| Katowice, DA, P. Skargi
10.20, 10.30
| Kraków, MDA, Bosacka
12.34
| Pilzno, Zajezdnia
12.53
| Brzostek, Rynek
13.16
| Jasło, ul. 17 stycznia
13.45
| Krosno, DA 01, ul. Kolejowa
13.56
| Miejsce Piastowe
14.08
| Iwonicz Zdrój, Plac Oczki
14.22
| Rymanów, ul. Rynek
14.28
| Rymanów Zdrój, Góra
15.07
| Sanok, ul. Dworcowa
15.14
| Zagórz, Osiedle
15.26
| Lesko, DA
15.45
| Bóbrka, Szkoła
15.50
| Solina, Osiedle
15.58
| Polańczyk, ul. Zdrojowa
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×