Rozkład obowiązuje od: 13 grudnia 2021.
P - kurs pośpieszny | c - nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
Przystanek | P c n |
POLAŃCZYK ul. ZDROJOWA | 08:55 |
SOLINA, OSIEDLE | 09:03 |
BÓBRKA, SZKOŁA | 09:08 |
LESKO DWORZEC AUTOBUSOWY ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO | 09:25 |
ZAGÓRZ (OSIEDLE) | 09:35 |
SANOK DWORZEC MULTIMODALNY ul. LIPIŃSKIEGO | 09:42 |
SANOK DWORZEC MULTIMODALNY ul. LIPIŃSKIEGO | 10:00 |
ZARSZYN - PKP | 10:20 |
BESKO - SKRZYŻOWANIE | 10:26 |
RYMANÓW ZDRÓJ, GÓRA | 10:40 |
RYMANÓW ul. RYNEK | 10:45 |
IWONICZ ZDRÓJ, PLAC OCZKI | 11:05 |
MIEJSCE PIASTOWE | 11:15 |
KROSNO DWORZEC AUTOBUSOWY 01 ul. KOLEJOWA | 11:25 |
JASŁO ul. 17-tego STYCZNIA | 11:50 |
KOŁACZYCE | 12:01 |
BRZOSTEK RYNEK | 12:11 |
PILZNO ZAJEZDNIA | 12:30 |
TARNÓW KOCHANOWSKIEGO 03 CHYSZOWSKA STANOWISKO D | 13:25 |
BRZESKO, D.A. ul. Uczestników Ruchu Oporu | 14:00 |
KRAKÓW MDA ul. BOSACKA | 14:50 |
KRAKÓW MDA ul. BOSACKA | 14:55 |
OLKUSZ, SKRZYŻOWANIE PKO | 15:40 |
DĄBROWA GÓRNICZA, Centrum | 16:15 |
KATOWICE SĄDOWA DWORZEC | 16:38 |
KATOWICE SĄDOWA DWORZEC | 16:40 |
BYTOM DWORZEC PLAC WOLSKIEGO | 17:15 |
Rozkład obowiązuje od: 13 grudnia 2021.
P - kurs pośpieszny | d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII | j - nie kursuje w dniu 27.XII oraz w pierwszy dzień po świętach Wielkanocy
Przystanek | P d j |
BYTOM DWORZEC PLAC WOLSKIEGO | 08:10 |
KATOWICE SĄDOWA DWORZEC | 08:44 |
KATOWICE SĄDOWA DWORZEC | 08:45 |
DĄBROWA GÓRNICZA, Centrum | 09:05 |
OLKUSZ, SKRZYŻOWANIE PKO | 09:30 |
KRAKÓW MDA ul. BOSACKA | 10:25 |
KRAKÓW MDA ul. BOSACKA | 10:30 |
BRZESKO, D.A. ul. Uczestników Ruchu Oporu | 11:35 |
TARNÓW KOCHANOWSKIEGO 03 CHYSZOWSKA STANOWISKO D | 12:10 |
PILZNO ZAJEZDNIA | 13:05 |
BRZOSTEK RYNEK | 13:23 |
KOŁACZYCE | 13:34 |
JASŁO ul. 17-tego STYCZNIA | 13:45 |
KROSNO DWORZEC AUTOBUSOWY 01 ul. KOLEJOWA | 14:10 |
MIEJSCE PIASTOWE | 14:20 |
IWONICZ ZDRÓJ, PLAC OCZKI | 14:32 |
RYMANÓW ul. RYNEK | 14:45 |
RYMANÓW ZDRÓJ, GÓRA | 14:50 |
BESKO - SKRZYŻOWANIE | 15:02 |
ZARSZYN - PKP | 15:09 |
SANOK DWORZEC MULTIMODALNY ul. LIPIŃSKIEGO | 15:30 |
ZAGÓRZ (OSIEDLE) | 15:37 |
LESKO DWORZEC AUTOBUSOWY ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO | 15:50 |
BÓBRKA, SZKOŁA | 16:08 |
SOLINA, OSIEDLE | 16:13 |
POLAŃCZYK ul. ZDROJOWA | 16:20 |