Informujemy że : od poniedziałku 27.07.2020 r. wprowadzamy następujące zmiany w kursowaniu autobusów. :
Zawiesza się wykonanie wszystkich kursów na trasie Sanok – Zasław – Sanok
oraz kursu z godz. 15:28 – Sanok – Witryłów
Wykonamy kursy:
Kierunek : Sanok – Końskie – Obarzym – Dydnia – Wydrna – Sanok
04:50 – 06:12 – Obarzym – Sanok ZPG p. Krzemienna , Wydrna
05:00 – 06:12 – Temeszów – Sanok ZPG p. Krzywe
08:48 – 10:25 – Obarzym – Sanok p. Temeszów, Końskie, Krzywe, Wydrna
12:50 – 14:12 – Obarzym – Sanok p. Krzemienna , Wydrna
12:57 – 14:15 – Krzemienna – Sanok ZPG p. Witryłów, Końskie, Krzywe
20:55 – 22:12 – Obarzym – Sanok p. Temeszów, Końskie, Krzywe, Wydrna
07:00 – 08:45 – Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna, Krzywe, Końskie, Temeszów
11:50 – 12:55 – Sanok – Obarzym p. Krzywe, Końskie, Temeszów
15:00 – 16:24 – Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna
15:00 – 16:05 – Sanok ZPG – Końskie p. Krzemienna, Temeszów
17:20 – 18:23 – Sanok Galeria – Końskie p. Krzemienna, Temeszów
23:05 – 00:29 – Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna, Krzywe, Końskie, Temeszów
Kierunek : Sanok – Besko – Haczów – Jasionów – Sanok
04:51 – 06:09 – Jasionów – Sanok ZPG p. Besko
12:46 -:14:04 – Jasionów – Sanok ZPG p. Besko
20:52 – 22:10 – Jasionów – Sanok ZPG p. Besko
06:55 – 08:13 – Sanok ZPG – Jasionów p. Besko
14:55 – 16:18 – Sanok ZPG – Jasionów p. Besko
22:55 – 00:13 – Sanok ZPG – Jasionów p. Besko
Kierunek : Sanok – Odrzechowa – Besko – Sanok
05:47 – 06:47 – Odrzechowa Osiedle – Sanok Dworcowa p. Besko
06:00 – 06:41 – Besko – Sanok ZPG
08:32 – 09:37 – Odrzechowa Osiedle – Sanok Dworcowa p. Besko
12:02 – 13:07 – Odrzechowa Osiedle – Sanok Dworcowa p. Besko
07:29 – 08:37 – Sanok Galeria – Odrzechowa p. Besko
11:00 – 12:07 – Sanok Przychodnia – Odrzechowa p.Besko
13:58 – 15:05 – Sanok Przychodnia – Odrzechowa p.Besko
15:25 – 16:02 – Sanok Beksińskiego – Besko
Kierunek : Sanok – Dobra – Kuźmina – Sanok
05::20 – 06:12 – Łodzina – Sanok ZPG p. Tyrawa Solna
07:47 – 08:41 – Rozpucie – Sanok p. Rakowa, Hłomcza
13:30 – 14:25 – Rozpucie – Sanok p. Mrzygłód
06:55 – 07:46 – Sanok ZPG – Rozpucie p. Tyrawa Solna
12:30 – 13:30 – Sanok Beksińskiego – Rozpucie p.Hłomcza
15:15 – 16:45 – Sanok ZPG – Rozpucie p. Dobra, Łodzina, Rakowa
od poniedziałku 03.08.2020 r. wprowadzamy do wykonania kursy:
10:20 – Rozpucie – Sanok p. Hłomcza
09:24 – Sanok – Rozpucie p. Hłomcza
17:14 – Sanok ZPG – Rozpucie p. Dobra, Łodzina, Rakowa
Zespół TravelPL