W związku z panującą pandemią koronawirusa od piątku 10.04.2020 do odwołania wykonujemy następujące kursy od poniedziałku do piątku w dni robocze:
Kierunek
Sanok – Mrzygłód, Dobra, Tyrawa Wołoska – Sanok
Rozpucie -Sanok Dworcowa p. Mrzygłód | 5:30 | 6:20 |
Łodzina – Sanok ZPG p. Tyrawa Solna | 5:20 | 6:20 |
Sanok Przychodnia- Rozpucie p/Łodzina, Dobra | 15:15 | 16:49 |
Kierunek
Sanok – Końskie, Obarzym, Dydnia – Sanok
Obarzym – Sanok ZPG p. Temeszów, Witryłów, Krzywe, Wydrna | 4:50 | 6:12 |
Obarzym – Sanok ZPG p. Temeszów, Witryłów, Krzywe, Wydrna | 12:50 | 14:13 |
Obarzym – Sanok ZPG p. Temeszów, Witryłów, Krzywe, Wydrna | 20:50 | 22:09 |
Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna, Krzywe, Końskie, Witryłów, Temeszów | 7:00 | 8:45 |
Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna, Krzywe, Końskie, Witryłów, Temeszów | 15:05 | 16:24 |
Sanok ZPG – Obarzym p. Wydrna, Krzywe, Końskie, Witryłów, Temeszów | 23:05 | 0:29 |
Kierunek
Sanok – Odrzechowa, Besko, Haczów – Sanok
JASIONÓW – SANOK ZPG p. Besko | 4:51 | 6:09 |
Besko – Sanok ZPG | 6:00 | 6:41 |
Odrzechowa Osiedle- Sanok Dworcowa p. Besko | 5:47 | 6:47 |
Odrzechowa Osiedle – Sanok Dworcowa | 8:32 | 9:37 |
Odrzechowa Osiedle – Sanok Dworcowa p. Besko | 12:02 | 13:07 |
Sanok Galeria – Odrzechowa p. Osiedle | 7:29 | 8:37 |
Sanok Przychodnia – Odrzechowa p. Besko | 11:00 | 12:07 |
Sanok Przychodnia – Odrzechowa | 13:58 | 15:05 |
SANOK ZPG – JASIONÓW p. Besko | 14:55 | 16:18 |
Sanok Beksińskiego – Besko | 15:25 | 16:02 |
Na powyższej trasie nie prowadzimy sprzedaży biletów miesięcznych na drugą połowę kwietnia.
Cena biletów jednorazowych pozostaje bez zmian.
Kursy sobotnie zostają zawieszone do odwołania.
Zespół TravelPL