Firma TravelPL informuje Szanownych Podróżnych,
że wprowadza n/w zmiany w kursowaniu autobusów:
W dniu 15.08.2019 r.
Wykonamy kursy:
00:20 – Kraków – Ustrzyki Górne
07:30 – Ustrzyki Górne – Bytom
08:10 – Bytom – Ustrzyki Górne
17:40 – Ustrzyki Górne – Kraków
04:50 – Obarzym – Sanok ZPG
07:05 – Sanok ZPG – Obarzym
04:55 – Jasionów – Sanok ZPG przez Besko
06:55 – Sanok ZPG – Jasionów przez Besko
W dniu 16.08.2019 r.
Wykonamy kursy jak w soboty oraz:
00:20 – Kraków – Ustrzyki Górne
07:30 – Ustrzyki Górne – Bytom
08:10 – Bytom – Ustrzyki Górne
17:40 – Ustrzyki Górne – Kraków
08:50 – Sanok – Ustrzyki Górne
12:00 – Ustrzyki Górne – Sanok
04:50 – Obarzym – Sanok ZPG
07:05 – Sanok ZPG – Obarzym
12:50 – Obarzym – Sanok ZPG
15:05 – Sanok ZPG – Obarzym
20:50 – Obarzym – Sanok ZPG
23:05 – Sanok ZPG – Obarzym
05:25 – Łodzina – Sanok ZPG
07:07 – Sanok ZPG – Łodzina
13:20 – Dobra – Sanok ZPG
15:07 – Sanok ZPG – Tyrawa Wołoska przez Dobra
04:55 – Jasionów – Sanok ZPG przez Besko
06:55 – Sanok ZPG – Jasionów przez Besko
12:50 – Jasionów – Sanok ZPG przez Besko
14:55 – Sanok ZPG – Jasionów przez Besko
20:55 – Jasionów – Sanok ZPG przez Besko
22:55 – Sanok ZPG – Jasionów przez Besko