z TravelPL do BUDAPESZTU!

Start / Ogólne / z TravelPL do BUDAPESZTU!
z TravelPL do BUDAPESZTU!

  TravelPL informuje, że w związku z trwającą akcją promocyjną dot. sprzedaży biletów miesięcznych szkolnych na rok 2019/2020 rozpoczyna realizację gratisowych wycieczek turystycznych do Budapesztu dla pierwszej grupy uczestników, która zgodnie z regulaminem spełniła wymagania trwającej promocji.

Na naszym firmowym Fanpage: https://facebook.com/travelpolska
oraz  >TUTAJ<
zostały opublikowane dodatkowe zakwalifikowane nr biletów miesięcznych.

Pierwsza grupa uczestników  rozpoczyna wyjazd w dn. 16.11.2019
o godz. 3.00 ze Stacji Paliw PETRO-SAN w Dydni

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem wylosowanego nr biletu to:

  1. Do dnia 14.11.2019 potwierdź chęć wyjazdu przesyłając na adres e-mail: biuro@travelpl.pl skan lub zdjęcie swojego nr biletu oraz wypełniony i podpisany „formularza zgody rodzica/opiekuna prawnego” lub dostarcz go osobiście do naszego biura przy ul. Witkiewicza 4 w Sanoku.
  2. Poinformuj nas o chęci skorzystania z dwu daniowego płatnego obiadu w kwocie 10 euro.

Brak potwierdzenia skorzystania z gratisowej wycieczki w w/w terminie skutkuje przekazaniem miejsca kolejnej oczekującej osobie.

Dodatkowych informacji udzielamy mailowo jak również przez komunikator Messenger na naszym firmowym Facebooku.

Program wycieczki:

Odjazd autobusu i miejsce zbiórki: 16.11.2019 godz. 3.00 – stacja paliw PETRO-SAN w Dydni. Przyjazd do Budapesztu ok. godz. 9.00 – spotkanie z miejscowym polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzamy plac i okolice (park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Pomnik Powstańców, następnie przejazd do Centrum Aleja Andrassy (lista Unesco!) do Bazyliki Św. Stefana. Zwiedzanie kościoła i spacer pod Parlament przez Dzielnicę Rządową. Przejazd do Hali  targowej, czas wolny i zakupy ok. 13.00 – 14.00 (dla chętnych za 10 euro obiad w restauracji (zupa gulaszowa, wieprzowina w sosie pieczarkowym, ziemniaki, deser, woda mineralna). Po czasie wolnym/obiedzie zwiedzanie strony Budańskiej – Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Pałac Królewski, Pałac Prezydencki, stare Miasto (o ile nie ma ślubu, wejdziemy do środka kościoła NMP – potocznie nazywa się kościołem Macieja).
17.00 wyjazd autobusu przez Słowację w drogę powrotną 23.55 planowane zakończenie wycieczki w Dydni.


Kolejny termin wycieczki zaplanowany jest na dn. 23.11.2019 r.
Miejsce zbiórki i odjazd autobusu: Tyrawa Solna
o szczegółach poinformujemy w kolejnym stosownym komunikacie.